EKİBİMİZ

EKİBİMİZ 2017-09-12T08:20:53+00:00
talent_img_raj EKİBİMİZ

Rajesh RAPAKA

KOREOGRAF

1982, yılında Hindistan’ın Andhra Pradesh eyaletinde doğan Rajesh Rapaka, 8 yaşında ‘’Kuchipudi’’ dalında Hint Klasik Dans eğitimi görmeye başlamıştır. Hindistan’ın renkli kültüründen etkilenip, kuzey ve güney bölgelere ait farklı dans türlerini de araştırmıştır. Duyguların bedensel hareketlerle anlatılıp, yüz ifadeleri ve el simgeleriyle sahnede bir hikayenin canlandırıldığı Hint danslarını bütün dünyaya yaymak amacıyla eğitimler başlatıp, profesyonel gruplar kurarak sayısız sahne gösterilerine imza atmıştır.

Kritika Bharadwaj

KOREOGRAF

Kritika Bharadwaj. Bharadwaj 4 yasindan itibaren guru Smt.Rajee Narayan’dan dans derleri alarak dans hayatına basladı. Narayan’in öğretileriyle egitimine devam edip,1965 yilinda Mumbai’de kurulan Nritya Geethanjali dans okulunun bir ferdi olarak dans hayatına devam edip; Bharatanatyam,Carnatic,Nattuvangam klasik dans dallarinda egitim aldı. Hocasından aldığı eğitim ve onun destegiyle, yıllarca Ravindra Natya Mandir, Nehru Centre, Shanmukhananda Hall, Chembur Fine Arts, Tata Institute of Fundamental Research, Vashi Tamil Sangham and Chinmaya Mission Trust (Mumbai) gibi gösterilerde sahne aldı. Ayrica, “1000 dancers recital” Brihadeeswara Temple, Thanjavur in Tamil Nadu in 2010’un bir parçası oldu. 2012’den beri klasik Hint dansları dersleri vermekte.

kitsp EKİBİMİZ
talent_img_gul1 EKİBİMİZ

Gülnur Kuş Rapaka

ORGANIZASYON & PR SORUMLUSU

Aynı zamanda Takadhimi dansçılarından biri olan Gülnur Kuş Rapaka ,10 yılı aşkın süredir sahip olduğu  satış alanındaki deneyimiyle Takadhimi grubunun daha çok organizasyonda yer alarak, grubun misyonuna uygun şekilde tanıtılmasıyla ilgilenmektedir.

Mehmet Aslanbay

FOTOGRAF SANATCISI

30 undan sonra flamenko ve fotoğrafi seven adam

talent_img_mehmet EKİBİMİZ
group-e1469734438261 EKİBİMİZ

Dansçılarımız

Takadhimi Hint dans derslerinin zorlu eğitimlerini başarı ile tamamlayan arkadaşlardan ve profesyonel dansçılardan oluşan ekibimizdir.

Sizin Organizasyonlarınızda Takadhimi

NE ONCE NE SONRA DEDIRTEREK COŞKUYU, AŞKI, TUTKUYU CANLANDIRSIN İSTİYORSANIZ…
BIZE ULASIN